Bize Ulaşın: +90 555 015 51 61
 

Vizyon ve Misyonunuz

Özellikle 1990 yılından itibaren teknolojideki ilerlemenin ve bilişim sektöründeki hızlı değişmeler neticesinde  ülkelerin sınırlarının ihracat yapılan ülkelerle özdeşleştiği dünyamızda;  ulusal hukukun uluslar arası hukuk ile entegre olmasının kaçınılmazlığı gerçeğini ortaya çıkmıştır. Özellikle ulusal ve uluslar arası şirket birleşmeleri, konsorsiyum oluşum ve anlaşmaları, ulusal ve uluslar arası ihaleler, şirket satışları, yabancı sermaye giriş çıkışları, yabancıların Türkiye’de, Türklerin yabancı ülkelerde mülk alımları, yatırımlar, franchising, leasing, factoring, vb. gibi birçok alanda ortaya çıkan yeni hukuki ilişkiler artık klasik hukuki yardımların yanında  hukuki ilişkinin kurulması ve yürütülmesi sırasında gerekli hukuki danışmanlık hizmetlerinin de çok büyük önem kazanmasına yol açmıştır.  

Av. Yaşar ÖZTÜRK tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan ÖZTÜRK HUKUK &  DANIŞMANLIK BÜROSU, bu gerçekten hareketle bireysel ve kurumsal müvekkillerine  otuz  yılı aşkın bir süredir mesleki tecrübe ve bilgi birikimi ile ulusal ve uluslararası  alanda hukuki yardım, hukuki danışmanlık ve diğer avukatlık hizmetleri vermektedir.  

ÖZTÜRK HUKUK &  DANIŞMANLIK BÜROSU,  otuz yılı aşkın bir süredir mesleğin onuruna yaraşır bir şekilde, gerçek ve tüzel kişilere,  ihtiyaçları doğrultusunda geniş uzmanlık alanları ile hukukun tüm branşlarında  en uygun çözümü sunmak üzere kaliteli hukuk hizmeti veren bir hukuk bürosudur.

ÖZTÜRK HUKUK &  DANIŞMANLIK BÜROSU, müvekkilleri ile sürekli olarak  iletişim halinde kalarak sadece var olan sorunlara çözüm üretmekIe yetinmeyip, öngörülü bir bakış açısıyla sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefleyen, müvekkillerinin hukuki sorunlarını önemseyen sonuç odaklı yaklaşımla vekalet  ilişkisini sürdüren  bir hukuk bürosudur.