Bize Ulaşın: +90 555 015 51 61
 

ONLİNE HUKUKİ DANIŞMANLIK / SANAL OFİS

Hukuk Büromuzun sunduğu ONLİNE HUKUKİ DANIŞMANLIK / SANAL OFİS hizmetleri kapsamında hukuki konularda sadece hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Hukuk büromuzdan hukuki konularda danışmanlık talep etmek istemeniz halinde aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Talebiniz akabinde ilgili birim tarafından e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Başvuran, başvurusunda adını soyadını, mail adresini, telefonunu ve  açık adresini belirtmek zorundadır.

Bu nedenle geçerli bir e-posta adresi ve telefon numarası yazdığınızdan emin olun. İletişim formunu kullanarak hukuki konularda danışmanlık ücreti karşılığında avukata soru sorabilir, online destek talebinde bulunabilirsiniz.  

Hukuki danışmanlık için konu sınırlaması  bulunmamaktadır. Görüş istenen konu, bir olay olabileceği gibi bir hukuki konu da olabilir. Olay olması halinde olayın ayrıntılarıyla birlikte, konu olması halinde ise konunun açık ve somut  bir şekilde ayrıntılarıyla birlikte ifade edilmesi gerekir. Danışacağınız konu ile ilgili var ise ilgili evrakları ek olarak göndermenizi tavsiye ederiz.

Talep edilen her hususta,  görüş beyan etme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Bu konuda takdir yetkisi Hukuk Büromuza aittir.

Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti Ücretli
İlgili hukuki mevzuat uyarınca ücretsiz hukuki destek sunulması mümkün değildir. Bu nedenle Online olarak hukuki destek talebinde bulunduğunuzda, akabinde hukuk büromuzca tarafınıza ücretlendirme ile alakalı gerekli bilgilendirme yapılmakta, onayınız ve ödemeyi yapmanız halinde sözlü, yazılı ya da yüz yüze hukuki destek sağlanmaktadır.
 
Danışmanlık talebinin hukuk büromuzca kabul edilmesi halinde, bu husus, başvurana mail  yoluyla bildirilir. Bu bildirimde, hukuk büromuzca takdir  edilen danışmanlık ücreti de yer alır. Danışmanlık ücreti görüş istenen konunun kapsamı ve niteliği esas alınmak suretiyle hukuk büromuzca belirlenir. Danışmanlık ücretinin, bildirilen banka hesabına peşin olarak yatırılması gerekir
 
Hukuki Danışmanlık Talebim Ne Kadar Sürede Yanıtlanır?
Hukuk büromuza sorduğunuz soru ilk inceleme sonrası ilgili departmana aktarılır. Bildirdiğiniz telefon numarası ya da e-posta adresi üzerinden 2 ila 12 saat içerisinde ücretlendirme ve diğer hususlarda gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra onayınız  ve belirlenen ücreti ödemeniz halinde hukuki destek talebinize cevap verilir. Online olarak hukuki destek talebinde bulunduğunuzda talebiniz doğrultusunda sözlü, yazılı ya da yüz yüze hukuki destek alabilirsiniz.  
Ödemenin yapıldığı tarihten itibaren danışmanlık konusunun kapsamına göre  aynı gün veya en geç yedi gün içinde yazılı görüşümüz, başvurana mail yoluyla gönderilir. Talep halinde,hazırlanan görüş ıslak imzalı olarak da bildirilen adrese gönderilir.  
 
Danışmanlık talepleri ve bu kapsamda verilen görüşler, hukuk büromuzca mesleki sır kapsamında muhafaza edilir ve açığa vurulmaz.
Danışmanlık hizmeti almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.
 

Mesaj Gönder

E-mail üzerinden yazışma ile online ve yüz yüze görüşme şeklindeki danışmanlık hizmetleri hukuk büromuzca 0555 015 51 61 numaralı telefonumuzdan görüşülüp randevu alınarak hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında verilmektedir.

Danışmanlık İçin Randevu İletişim GSM Tel: 0555 015 51 61